Çağrı Merkezi: 0 850 711 91 00

Teslimat Koşulları

Siparişinizin onaylanmasından sonra "Hesabım" bağlantısı üzerinden siparişlerinizi görüntüleyebilir, durumları hakkında bilgi sahibi olabilir ve kargoya verildikten sonra kargo takibi yapabilirsiniz.

Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman içinde periyodik olarak hergün, gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 16.00’den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir.

Siparişleriniz 2 ile 4 gün içerisinde teslim edilir. Şehir merkezleri dışında kalan adreslere olan süreler teslimat adresine göre farklılık gösterebilir. 

İndirim ve promosyon zamanlarında, artan talep nedeniyle teslimatın biraz daha geç gerçekleştirilebileceğini bilmenizi isteriz. 

Teslimatlar, sipariş ettiğiniz ürünlerin stokta bulunması ve ödemenizin alınabilmesi halinde yapılabilecektir.


ÖNEMLİ BİLGİ:

Kapıda ödemelerde sadece değişim imkanı vardır. Siteden kredi kartı ile alımlarda İade/Değişim bulunmaktadır.
Not: Kampanyalı fırsat ürünlerinde ise iade ve değişim yoktur.


• Adrese teslimatta tüm kargolar Sürat Kargo aracılığıyla sizlere teslim edilmektedir. 

• Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres, sokak, mahalle, cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. 

• Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip numarasına "Hesabım" menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında ilgili siparişinizin üstüne tıklayarak veya anlaşmalı kargo şirketimizin sitesinden ulaşabilirsiniz. 

 **SÜRAT Kargo takibi için;   www.suratkargo.com   adresinden "E-Ticaret Siparişlerinizin Takipleri" Bölümünden www.divnemoda.com seçeneği ile Sipariş Numaranız ( SP******) yardımıyla yapabilirsiniz.

ADRES DEĞİŞİKLİĞİ 

Adres değişikliği taleplerinizi info@divnemoda.com adresine mail atarak veya "Hesabım" menüsü başlığı altındaki "Mesajlar" bölümünden iletebilirsiniz.